| killllls a întrebat:

Sall am o problema cu pc:nu stiu ce am aprins pc si erau 2 variante start windoux normaliti si inca una sa instalez pc ca nu stiu ce eroare si am dat sa instalez si cica nu so putut na si apoi am dat pe start windoux normality si mi se tot blocheaza pc dupa 10 minute ajutor plz

Răspuns Câştigător
| Cipri1993 a răspuns:

Din pacate cere reinstalarea windowsului... probabil iti da sa pornesti windows normal sau sa il repari cad deja apare problema asta nu este in regula

19 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| OnlineZ a răspuns:

Instaleaza windosul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

Draga: daca nu ai observat pana acum, windows-ul il are deja instalat, altfel cum de avea probleme cu el, sau tu raspunzi doar sa se vada poza la profil cu ochelari de soare.

| OnlineZ a răspuns (pentru OnlineZ):

Mai copil putin pregatit, iti cere instalarea windosului.altceva nu are ce sa fie, pentru ca probabil ti-a intrat vreun virus din cauza ca ai downloadat tu ceva dupa internet ce continea virusi. fara un antivirus, se afecteaza windosul.Si te rog frumos fara comentarii urate la adresa mea ca te spurc de nu stii ce-i cu tine. CIAO!

| killllls explică (pentru OnlineZ):

Era de la Ventilator TARFA! CE WINDOWS ce esti asa smechera ca nu sti nimic

| killllls explică (pentru OnlineZ):

Era prea cald si se stangea pc. ak mi-am luat alt ventilator mai mare la pc si imi merge desteapto!

| OnlineZ a răspuns (pentru killllls):

Tarfo? Unde ai crescut ma, printre maimute, nu ai pic de educatie idiotule!

| killllls explică (pentru OnlineZ):

rolling on the floor))))))))) laughing)))))))))

| OnlineZ a răspuns (pentru killllls):

Si apropo, eu zic sa iti mai dezvolti cultura generala, sa mai lucrezi neuronii.Dar nu cu Metin. Din cate vad in poza esti disperat omule dupa jocuri de ****. Suucces o sa ajungi un mare idiot, si crede-ma esti pe drumul cel bun. Esti cel mai bun dintre toti idiotii care i-am cunoscut din nefericire pana acum!

| killllls explică (pentru OnlineZ):

Daca vrei sa stii am numa 10 la scoala si pana si profu meu joaca metin si a ajuns bine si eu nu mai joc metin si nu sunt diserat si nu-mi pasa de parerile tale asa ca pahappy o zi buna

| OnlineZ a răspuns (pentru killllls):

Baietasule! Hai sa iti spun o chestie..In primul rand daca ai fi avut numai 10 la scoala ai fi stiut sa scrii ..si nu prea stii, Sorry. 2. Sa ai numai 10 la scoala inseamna sa fii tocilar, si ccrede-ma un tocilar nu are timp de metin.Si un copil de nota 10 apreciaza altfel de jocuri asa ca. Povestea asta spune-i-o cui te crede. Iti doresc o zi fantastica, si lasa Metinul!

| killllls explică:

7.

| Ex89 a răspuns:

Ce windows ai?
Poate sa luat curentul sau l-ai oprit fortat, la windows 7 cand in inchizi fortat iti apare sa ii faci reconfigurarea, cauta fisierele care s-au pierdut, de obicei nu merge da eroare, cand intri in windows normality intra fara sa isi faca configurarea respectiva.
Ti se blocheaza din cauza prea multor programe, posibile bad-uri pe HDD, sau computerul iti este prea incarcat.
Poti sa iti reinstalezi windowsul, ar trebui sa se remedieze.

| Cipri1993 a răspuns (pentru Ex89):

La fel i-am sugerat si eu... il poate repara doar daca este original

| Pasicinic_Stefi_1991 a răspuns:

Iti dau un like sa iti iei windows 8 ca sa iti faci pc asta e linkul
http://www.go4it.ro/......4/download

| Cipri1993 a răspuns (pentru Pasicinic_Stefi_1991):

Mie mi se pare foarte aiurea win 8... asteptam windows blue sa vedem cum e

| Pasicinic_Stefi_1991 a răspuns (pentru Cipri1993):

Ce windows este ala

| lumpy111 a răspuns:

Asta inseamna ca se duce windosul

| thefulger a răspuns:

Reinstaleaza Windextu