| DarkAnoNim008 a întrebat:

Sall, am o problema mare cu pc-ul... de cate ori il aprind, se mai restarteaza de 3-4 ori pana porneste.iar apoi cand incerc sa intru in samp ( San Andreas Multi - Player) mi se restarteaza credeam ca e de la windows 7 dar am reinstalat windows-ul si am bagat xp si tot am problema aceea plz cine stie ce are,

5 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu sursa
schimba sursa sau incearca sa curati de praf pc in unitate
dar sa nu uiti sa scoti din priza cand faci asta
sau daca esti minor si mai bine zii tatalui sa faca asta

| tr3ig a răspuns:

Du-te cu el la un "doctor" sa ti-l verifice. posibil sa aiba ceva probleme tehinice nu de soft.

| dgeko a răspuns:

Pasta de la procesor cred ca trebuie schimbata

| Wo0W a răspuns:

Poate este de la procesor

| NicholaszMCExpert a răspuns:

Cred ca iti trebuie pasta la calculator (pasta speciala.) probabil nu mai ai ..si nu stiu.cam atat. dar windowsul nu are legatura cu restarturile.