| ninuionut a întrebat:

Sall.
am si eu un calculator si am incercat sa instalez windows 7 si cad sa dau space sa intre in install se reseteaza daca bag windows xp
(sp2) merge sa se instaleze.
si prima data cand l-am luat a mers windows 7 dar acum nu stiu ce are.
am la procesor 3.06 Ghz
2.49 gb la ram
placa video integrata

VA ROG EU SA MA AJUTATI!

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Il ai pe dvd? Daca da este posibil ca dvd-ul sa fie zgariat si sa nu il poata citi.

| questsoul a răspuns:

Incearca de pe usb.

| ninuionut explică:

Da pe dvd. Dar e dvd nou nu e zgariat il citeste dar atunci cand trebuie sa dai space dupa ce apesi space se reseteaza

| ninuionut explică:

O sa incerc

| ninuionut explică:

Nu merge nici prin usb!