| alexandru2002 a întrebat:

Sall am un laptop cu procesor 2000 ghz ram 4gb ddr3 hard250gb si placa video 2000ghz si are windows vista cu licenta si vreau sa stiu ce windows este mai bun ca sa se miste repede si sa mearga jocurile dintre xp x64 vistax64 7x64 eu asi zice xp x64 vista l-am avut si nu prea merge bine. vreau raspunsuri funda + vot!

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Daca tot ai 4 gb ram, as merge pe windows 7. Nu stiu ce placa e aia "2000ghz" dar sa nu ai prea mari pretentii in ceea ce priveste jocurile de la laptop-u' asta.

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Procesor dual core sau single core?

Răspuns utilizator avertizat