| BabyLaviii a întrebat:

Salutkiss
Am o intrebarebatting eyelashes
Am telefon lg cookie K501.Si cand imi bag cablu de date sa le descarc pe calculator imi apare ceva.si nu pot sa scot numa melodii oare de cethinking[app inainte nu era asa.si acum so schimbat] Dau fundita:-xx! si voturii:*

1 răspuns:
| Elln a răspuns:

Incearca sa dai un format cardului. Am avut si eu LG cookie si patisem si eu la fel,am fost la un service si mi-a spus ca am luat un virus din calculator,de aceea nu-mi mai face legatura cu calculatorul cum trebuia. Daca nu merge sa dai format din telefon,cauta un adaptor la o prietena, sau cumpara unul si da-i format din calculator, daca nici asa nu merge du-l la un sevice. Bafta! :* Sper ca te-am putut ajuta.