| AAAdelin a întrebat:

Sall!
Am un Samsung galaxy gio de la Vodafone(nu mai este in garantie) si am avut instalat pe el pentru o foarte scurta perioada de timp android 4.0.4, dar mi-am bagat 2.3.6,pentru ca la ics nu imi mergea camera si bluetooth (cu toate ca telefonul rula foarte bine jocurile si parca fugea )
Exista vreo versiune de ics pentru acest telefon pe care sa functioneze camera(optional bluetooth)?
Sau o alta versiune de android pe care sa ruleze si sa mearga amundoua cu conditia ca sa fie una ce se poate gasi la download alaturi de un tutorial.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TricksPericuloase a răspuns:

Buna. Sa sti ca aceasta poate fi o problema de la telefon nu de la soft. daca tot nu merge si nu du-l la 1 service centre.El o sa stie ce o sa-ti facawinking