| strategicul007 a întrebat:

Sall am un Orange stockholm (Huawei u8010) si merge cam greu, dar am vazut pe youtube niste clipuri in care mergea foarte bine jocurile si tot. Oare au instalat cyanogenmod sau au trecut la alta versiune android?

2 răspunsuri:
| cristeasofia a răspuns:

Poate sa iti mearga greu din cauza ca memoria este prea incarcata, sau procesorul nu e bun.

| strategicul007 explică (pentru cristeasofia):

Nu e memoria incarcata, iar procesoru e de 500 si ceva de ghz dar nu exista o cale sa schimb procesoru sau sa fac ceva sa mearga mai bine?