| DeejayAndr3y a întrebat:

Sall
Am un Samsung s5230 si am o problema.
Cand ma joc un joc cu senzor, daca dau in stanga se duce dreapta..si daca dau dreapta se duce stanga...straight face

Cum rezolv problema? Dau funda.

Scuzati-ma ca am pus la categoria asta dar nu exista categoria

Telefoane.

7 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

şi eu am avut telefon ca al tău şi e cel mai bun telefon posibil, cât timp l-am avut nu am avut nici cea mai mică problemă cu el da mi l-au furat românii ăştia... sad

| YoshiFan a răspuns:

Poate ca asa este jocul respectiv. Si eu am avut S5230 si la un joc facea asa pentru ca asa era programat!

| 2PacKilluminati a răspuns:

Face asa deoarece tu stai in pat, intins, cu fata in sus. daca tot vrei sa stai in pat si sa te joci jocuri cu senzori, stai intins pe burta.deci trebuie sa tii telefonul cu fata spre cer, nu spre pamant ca sa mearga corectwinking
Funda?

| Robert_Arteni_1993 a răspuns:

Poti sa ai mai multe probleme.Ori senzorul tau a luat-o razna.Ori aplicatia foloseste senzorul cu polaritatea inversa.Incearca sa intri in setarile aplicatiei aleia sa vezi daca e ceva pe acolo, sau sa instalezi alta aplicatie cu senzor si sa vezi daca face la fel, iar daca face la fel e calr senzorul e dus, numai bine

| DeejayAndr3y explică (pentru Robert_Arteni_1993):

SI de unde iau aplicatia aia buna?

| Robert_Arteni_1993 a răspuns (pentru DeejayAndr3y):

Cauta si tu aplicati pentru telefonul tau, vezi una care sa foloseasca senzorul, si verifici, intra pe www.zedge.com sau www.mobile9.com,cauta pe aici, poate gasesti ceva, si anuntama daca ai rezolvat