| ReVeRs a întrebat:

Sall am un stick din acela de internet de la rds insa nu mai gasesc cartela, am incercat sa bag cartela mea de la Orange si merge insa sunt pe abonament cati mb ar putea consuma spre exemplu intr.o ora adica consuma mult? Sau putin multimesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce faci. daca te uiti la un filmulet pe youtube poti termina 1G in 10 min

| Loominaty a răspuns:

Daca stai pe youtube in 720p fii sigur ca o sa faci cost suplimentar de zeci de milioane laughing

| GRASUALEX19 a răspuns:

Mb se consuma dupa ceea ce faci poti consuma intro ora si 2Gb sau poti consuma si 100Mb difera ceea ce faci