| dany_7836 a întrebat:

Sall.am windows xp instalat si vreau sa il schimb cu windows 7. exista vreun program care iti poate spune daca programele instalate in calculator sunt compatibile pe windows 7?
funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Salut, Daca vrei sa stii, in proportie de 98% dintre programe sunt compactibile cu windows 7! acum insa, apar din ce in ce mai multe programe functionale pentru Vista/W7 si deloc compactibile pentru XP.

Mergi linistit pe Windows 7, recomand!

Numai Bine!

| jymmy77 a răspuns:

Nu este un program anume, dar dupa ce instalezi windows7 poti cauta pe net programe compatibile cu el