| budy55 a întrebat:

Sall azi am aprins laptopu siam observat ca nu-mi mai merge litera c stiti cumva ce trebuie sa fac?

literele c cu care am scris e copiat. funda mersi mult

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Scoate tasta C si curata bine sub acel capacel de silicon. Ar trebui sa mearga. Altfel, va trebui sa il duci la service.

| RAY a răspuns:

Nici mie nu-mi merge t, y, caps, shift, ma enerveaza, pentru tine e mai greu trebuie sasi cureti tastatura sau sa o duci la reparat

| al3xander a răspuns:

E din cauza la tastatura. incearca sa o cureti sa nu aiba praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) apasa mai tare.

| Morphines a răspuns:

Scoate-o (tasta) si pune-o la locwinking

| budy55 explică:

Am curatato si degeaba sad

| JamesGheo_Gheo_2000 a răspuns:

Nu sunt 100% sigur daca e in sine defecta, dar poti incerca cu un betisor de urechi sa cureti intre taste(poate are praf, sau alte reziduri, si asta blocheaza).