| FeeLtHeFreeDom a întrebat:

Stiti cumva daca telefonul se poate sa fie stricat daca de exemplu l-am lasat pe birou la mine in camera cat timp am inchis geamul si s-a aprins si a inceput sa scrie singur mesaje?

si nu il atingeam si era liniste in camera si a scris :
"deci nu mai stiu. am avut si o zi buna si mai mult decat un simplu telefon si"
si pur si simplu ma uitam la ecran cum se tastau literele. si doar la mine in camera, dupa cand ieseam nu mai scria nimic, cand intram iar scria...deci nu cred ca era vorba de comanda vocala pentru ca era foarte liniste.
poate doar mi s-a stricat touch-ul,dar nu prea cred pentru ca a scris propozitii coerente si am dictionarul dezactivat, si se scriau litera cu litera nu cuvantul intreg...
daca stie cineva ce ar putea fi va rog foarte mult sa imi spuneti

4 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Verifica ultimi prog.instalat

| nextlevel999 a răspuns (pentru nextlevel999):

Verifica ultimul prog instalat

| Chrischan a răspuns:

Simplu: fantome

| FeeLtHeFreeDom explică:

Pff..pai ultimul program este temple run.