| sebasty2 a întrebat:

Sall! Caut un driver pentru un calculator mai vechi! Este vorba despre placa video a calculatorului! Am cautat-o mult timp dar tot nu am gasit downloadul! Se numeste nVIDIA riva tnt2 model 64/model 64 pro (Microsoft corporation) si nu o mai gasesc pe net! Daca o gaseste cineva va rog sa imi dea si mie linkul!

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Cauta programul Driver Genius PRO (10.0.0.712). Dupa ce il descarci, il instalezi, iar dupa aceea faci crack-ul. Cand rulezi programul, te va intreba ceva de "update", acolo vei da "Nu", ca sa nu iti ceara licenta. Programul iti va gasi automat toate driverele, pe care le descarci. Dupa ce se descarca toate, le instalezi cu randul dand Click dreapta >> Install. Succes!

3 răspunsuri:
| sebasty2 explică:

Imi pare rau dar trebuia sa dau la primul care mi-a spus. Multumesc pentru ajutor.

| LaYzCraFT a răspuns:

Pentru a afla driverele tale cum se numesc : http://www.driveridentifier.com/.
Dupa ce gasesti cum se cheama intra pe http://driverlookup.com/ si du-te la categoria de driver care o cauti si scrii modelul driverului si il downloadezi. Sper ca ti-am fost de folos :D.