| GameMaster23 a întrebat:

Sall, ce antivirus este mai bun dintr-e:
AVG v8.5
SI
Microsoft security essential 2
Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Avg internet security, uite si aici un link de descarcare full;) :
http://www.avg.com/us-en/download-file-dm-triisc
la nume pui :
MrThe1badman
iar key : 8MEH-RXYFD-JUV72-8922R-FTDO8-QEMBR-ACED

9 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Aproape toate antivirusurile sunt la fel de bune doar ca unii zic.ala e mai bun.ba ala e mai bun.asta deoarece fiecare se utilizeaza intr-un fel anume adica unul e mai usor, altul e mai greu.Majoritatea sunt la fel.

Dintre astea doua eu as recomanda AVG pentru ca este usor de folosit. MSE 2 e bun si el. Alege care ti se pare mai usor de folosit.

| Andr3yCzz a răspuns:

Desigur ca AVG!winking Foloseste`l cu incredere.

| thevlad a răspuns:

Eu iti garantez ca ultimul Microsoft essential e mult mai bun. AVG-ul nu mai e ce-a fost, plus ca incepe sa consume tot mai multe resurse. Antivirusul de la Microsoft e surprinzator de bun pentru un produs gratis de la ei.

| Frankie a răspuns:

AVG pentru simplul fapt ca e mai bun. o seara buna

| gogus a răspuns:

Dintre cele doua mai bun este avg, dar sincer ti-as recomanda avast 6 sau avira

| Dragos022 a răspuns:

Microsoft security essential 2
winking

| BobMarley_6652 a răspuns:

Mie mi-a pus acum Microsoft security un tip informatician ca mi-a facut calcu calumea cu w7 si mere bestial!

| RegalusDekaron a răspuns:

AVG eu unu merg cu el de 3 ani de zile, bine am mai schimbat versiunile, dar crede-ma e foarte bun.Si mai bun ar fi Kaspersky dar la ala e complicat cu keyle etc, orqm AVG t protejeaza super bine, il folosesc si pe telefon

| calexiandra a răspuns:

Eu folosesc NOD32 este foarte bun happy nu am avut probleme. dintre cele doua nu stiu. dar incearca NOD32