| anonim_4396 a întrebat:

Sall! ce laptopuri imi recomand-ti mai ieftine sub 10 mil juma nu imi da-ti site-uri imi spune-ti din experienta sa fie bune... funda_ps vreau 5 variante

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

In bugetul tau poti sa alegi ceva SH. Iti recomand Asus, Lenovo, Dell. Pentru ce vrei sa folosesti laptop-ul?

| LeMousiqe a răspuns:

Da-mi mai scump acum

| sltlp a răspuns (pentru LeMousiqe):

Foloseste functia raspunde si zii de cati bani exact. Cele mai ietine is pe la 1200 lei.

| LeMousiqe a răspuns (pentru sltlp):

Pana in 1200

| sltlp a răspuns (pentru LeMousiqe):

Cam asta ar fi singura varianta. Foloseste voucherul 6WXBQPKQ si o sa primesti 1% reucere. pret http://bit.ly/JB5aJN