| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre tableta Overmax Basecore 10? Este buna pentru jocuri, browser etc.Mai ales pentru jocuri.Aceasta tableta are Adobe flashplayer?

P.S Imi dati un link de unde pot cumpara aceasta tableta?
FUNDA

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei no-name-uri de-astea la preturi bune si cu performante ok, ia de pe dx.com sau de pe site-uri mai mici gen chinavasion.com sau mp4nation.net.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, e chiar foate buna!

| ITMania a răspuns:

Nu prea o gasesti decat la mana a doua, e scumpa si nu merita.
La banii aia, ai tablete de 7" cu performante net superioare, procesor quad-core si placa video mai buna:
http://bit.ly/17Ej8bh