| EuuDragos a întrebat:

A m si eu o problema! Boxele mele de la Pc i-mi merg perfect. Ascult muzica si nu am nicio problema.Doar ca pe net nu se aude bine. Se intrerupe.De la boxe nu are cum sa fie pentru ca atunci cand ascult muzica cu winap i-mi merge perfect.Dar dc pe net (de exemplu pe youtube) mi se aude intrerupt(adica nu ruleaza normal, se intrerupe pentru o secunda sau 2 si continuua muzica dupa care face la fel)? Care ar fi solutia pentru a rezolva problema? Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Si la mine face tot asa pun muzica pe youtube.si navighez pe facebook si mi se intrerupe.adica cand dai cu scroll u in jos.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba driverul de sunet si pe cel de video.

Răspuns utilizator avertizat