| kboom a întrebat:

Sall! cum se poate de facut in asa mod, ca cind eu voi scrie ceva pe google de ex: numarul meu de telefon plus un nume, iar primul rezultat sa fie un site, sau un blog unde eu am scris ceva? sau cum mau sunt pe net niste pagini pe care le accesezi se umple tot ecranu doar cu acel mesaj pe care l-ai vrut, acolo sa pun imagini, text, fundal-uri? plizzz funda

Răspuns Câştigător
| iulius92 a răspuns:

Salutări, răspunsul este că trebuie să promovezi acel blog, sau pagină, pentru a apărea pe prima pagină a Google, mai ales primul rezultat.

Caută pe Google tehnici de promovare SEO.

Exclude meta tagurile din prima dacă te axezi doar pe Google, deoarece acest motor de căutare le ignoră.

Succes!