| Seduction a întrebat:

Sall. dau funda! de curand ce mi-am instalat windows sp3 si ma tot deranjeaza cand imi pornesc pc-ul :you may be a vitcym.deci care imi da un link pentru un activator de sp3?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După un automatic updates îţi apare un mesaj enervant "You may be a victim of software counterfeiting"?
Iată soluţiile aici:

Soluţia 1
Intră în Safe Mode (apasă F8 la bootare) şi apoi accesează Start > Run > în caseta Run tastează Regedit. Mergi la HKEY_LOCAL_MACHINES\ SOFTWARE\ Microsoft\ WindowsNT\ CurrentVersion\ Winlogon\ Notify. Click dreapta pe Notify şi delete.
Apoi accesează C:\Windows\System32\ şi redenumeşte sau şterge fişierele WgaTray.exe si Wgalogon.dll (dacă nu apar intră în meniul Tools > Folder Options > View > Show hidden files).
Dă restart! şi pe viitor debifează automatic updates!

Soluţia 2
Instalează programul Remove WGA de aici. Este un progrămel care elimină mesajul de notificare Microsoft Windows Genuine Advantage.

Soluţia 3
Cumpără a versiune licenţiată de Windows.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite niste licente aici
Serial de Aur 1: B77QF-DP27W-4H68R-72B48-78RPD
Serial de Aur 2: V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J
Serial de Aur 3: DHXQ2-WRGCD-WGYJY-HHYDH-KKX9B
Serial de Aur 4: THMPV-77D6F-94376-8HGKG-VRDRQ
Serial de Aur 5: CFDYK-FFHH7-QW3HM-JGRQX-KM77T
Serial de Aur 6: P4XK3-TGQ3P-F9JB2-GC6XQ-VXTMW
sau:
Un crack aici
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=2GJ14XKP
sau alt crack aici
download link:
http://www.mediafire.com/? yojq3tnzzhy
Bafta!

| Bogdanux a răspuns:

Cauta pe net Remove WGA si vei scapa de acel mesaj