| Mynnie a întrebat:

Se poate sincroniza agenda de pe Nokia N8 cu agenda de pe Nokia E72? fundita

2 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Adica sa trimiti lista de contacte de pe un tel pe altu?confused Poti de pe orice tel pe orice tel daca ai numerele salvate pe SIMthinking

| Lioana a răspuns:

Da. Cu ajutorul programului Nokia Suite daca il ai instalat pe PC. Sincronizezi prima data Agenda din Nokia Suite cu telefonul N8. Apoi legi celalalt telefon Nokia si il sincronizezi cu PC-ul.