| SmIlEy_4608 a întrebat:

Sall, ieri mi s-a blocat imaginea la deskop apoi am dar restart si acum nu se mai afiseaza nimic pe pc! http://youtu.be/mfU8HDVU4MM
nu este de la hard sau placa video!

2 răspunsuri:
| SmIlEy_4608 explică:

Nu e de la placa deoare am pus o alta placa si tot problema asta era

| sdhashsah a răspuns:

Esti sigur ca nu e de la placa video. Dupa cum vad eu nu se restarteaza, daca era de la memori sau de la altceva banuiesc ca nu mai pornea sau se restarta.Nu ai buzer pe placa de baza? Ai incercat sa resetezi biosul?