| alexandrub a întrebat:

Lucram la PC si brusc mi s-a blocat imaginea si si-a dat restart. Cand a ajuns la log on si am selectat userul a afisat imaginea numai jumate apoi din nou si-a dat restart.

Este de la placa video?

4 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu nu este de la placa video! Ori de la cea de abaza s-ar putea sa aiba vreau scurt sau sursa e veche! Nu cred ca ar avea de ce sa faca asa de la cea video!
Nu cred ca ar fi necesar sa reinstalezi din nou windowsul!
PSbig grinaca iti reinstalezi de n-ori windowsul computerul va avea de suferit! Se afecteaza placa video de abia acolo!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

E posibil, dar poate fi si un virus puternic.Totusi ai putea reinstala. Sper ca te-am ajutat!

| bumblebee010 a răspuns:

Iti propun o reinstalare de windowshee hee

| alexandrub explică:

Am uitat sa spun ca am schimbat pe placa integrata si acum totul este bine. Deci este placa video nu?