| ramy31 a întrebat:

Sall...imi merge pc-ul greau, antivirusul nu a detectat nici un virus... daca vreau sa sterg un folder nu imi da voie. dc? stiti ce ar trebui sa fac sa mearga mai repede pc-ul?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati dar trebuia sa incepi cu configuratia computerului si ce sistem de operare ai. Oricum, un proram de curatire registrii nu ti-ar strica. Scrie pe google " program curatire registrii free" si rezultatul o sa fie bun. Iti recomand siteurile "softpedia " sau "Chip". Daca nu merge copiaza pe DVD tot ce-ti trebuie de pe HDD, formateaza-l si reinstaleaza Windowsul. E cea mai buna solutie. Mai sunt si alte solutii dar sunt mai greu de explicat aici.

Răspuns utilizator avertizat
| speed51 a răspuns:

Arunca-llaughing