| Khero a întrebat:

Sall lume. am si eu o problema. am un telefon (zte racer II) pe care mi-am pus niste aplicatii si jocuri (recent). de cand mi le-am pus imi tot da o eroare la launcher ( cel pe care l-a avut e la inceput) nu stiu ce sa fac py ca imi merge foarte greu si nu mai pot sa pun nimic pe el ( muzica, jocuri, aplicatii ). imi puteti da un launcher bun sau macar sa imi spuneti cum sa il repar ce cel vechi (al telefonului). plz ajutati-ma dau fundaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| RedJhon a răspuns:

Sterge toate aplicatile sa fie gola memori si da nici asa nu merge du-te la un servis. sper ca ti-am fost de folos