| ramy31 a întrebat:

Sall lume...imi spune cineva si mie un telefon fain care sa se auda tare vreau sa bubuie difuzoarele dau fundita da daca se poate sa aiba ceva functii telefonul nu vreau panarami net etc...

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

NOKIA 6110 NAVIGATOR :2 difuzoare mari, gps, ecran rezolutie 240x320, suporta micro sd card pana in 8 gb camera principala cu blitz 2 megapixeli, si camera secundara. internet pana in 3.5 mbps.se aude foarte tare cu toate ca e o caramida rolling on the floor de telefon

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nokia C5

| Florin199221 a răspuns:

Nokia 6233
Nokia N70-N75
astea iti garantez ca se aud super tare, fiidca au cate 2 difuzoare

| ramy31 explică:

N97 e suuper

| ramy31 explică:

am gasit niste telefoane cu imi placeau mie 2000 de euro laughingma refer la iphon ultimate

| PiPyrig a răspuns:

Salut. uite aici: http://www.go4it.ro/......le-937570/ sper ca te-am ajutat

| Kitty2011 a răspuns:

Nokia X2 sau XpressMusic. X2 il am eu si are camera de 5 m.p, are vreo 4 difuzoare si la radio poti sa asculti fara casti.mai cauta pe net despre el, dar sa stii ca e foarte bun si meritawinking

| lidiaioana a răspuns:

Buna! Eu am Nokia n900 si sunt foarte multumita de el.Se aude foarte tare si, de asemenea are memorie mare.Acum fiecare isi alege ce vrea si fiecare are gusturi diferite.Mie, una mi se pare ca se aude tare, dar poate tie nu ti se pare.desi ma indoiesc.