| raduradu2014 a întrebat:

Am un mail ...si dintr-o data mi-a cerut intrebarea aia de securitate ....nu o mai stiu ca e un mail facut din 2009 si nu s-a mai intamplat asa ceva.cum fac sa nu imi mai ceara intrebarea aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci incearca cu asta http://radiointim.wordpress.com/......siguranta/

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te pui in contact cu suportul tehnic si ei vor gasi o solutie pentru problema ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 2 variante de a shimba parola uitata, ori dai raspunsul corect la acea intrebare ori alegi varianta cu mail alternativ.

| raduradu2014 explică (pentru anonim_4396):

Stiu care este parola...dar de 2 3 zile imi cere parola de securitate ..nu o mai stiu ca mailul este facut din 2009 si nu mi-a cerut pana acum intrebarea aia...

| anonim_4396 a răspuns (pentru raduradu2014):

Iti cere parola de securitate sau raspunsul la intrebarea de securitate? Parola de securitate nu exista. Daca ai uitat raspunsul la intrebarea de securitate, una sau 2 cate sunt acolo, atunci aceste intrebari le poti schimba. Uite aici iti arata cum sa le schimbi. http://solutiipc.ro/modifica-intrebarile-de-securitate-cont-yahoo/

| raduradu2014 explică (pentru anonim_4396):

Degeaba ...ca nu pot sa intru pe mail ...bag id-ul parola si pe urma imi zice sa raspund la intrebarea de securitate "Pentru securitatea contului dvs., răspundeţi la întrebarea de securitate de mai jos."

| anonim_4396 a răspuns (pentru raduradu2014):

Atunci incearca cu asta http://radiointim.wordpress.com/......siguranta/

| saluttpu123 a răspuns:

Da-mi mie id si parola si ti-l fac dupa care schimbi tu parola...

| raduradu2014 explică (pentru saluttpu123):

Zi cum se face ...nu dau parla si id-ul