| GameMaster23 a întrebat:

Sall, mie imi arata local disk D ca am ocupat 26 de GB si eu am ocupat doar 6GB am folosit tune up, ccleaner dar tot atatstraight face

Dau funda la care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Posibil sa ai un virus pe el. daca tot zici ca numa 6 gb sunt ocupati de tine, muta acele fisiere pe alta partitie sau dvd/uri si da un format la D:\ (poti sa dai un format simplu doar dai clik dreapta pe partitia D:\ dupa care dai format).

Asta ar trebui sa ajute.

Spor

| ionutz49 a răspuns:

Intra in my computer, day proprietati D liberare spatiu.

| gabubu95 a răspuns:

Click dreapta--> format! dar sa nu bifezi quick format

| Alocispeptunoi a răspuns:

Probabil de la Udate-uri, incearca sa ii dai si o defragmentare

| XploR_2442 a răspuns:

Vezi poate ai fisiere ascunse...