| InFeRnAL a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor sad, Astazi nu mai aveam destula memorie in local disk big grin, si am folosit un program ( CCleaner ) sa sterg tot din D. deoarece numai aveam deloc spatiu., si cand am vrut sa dau dublu-click pe D zicea ceva in gen "Local Disk big grin its not formated"... si este gol golut, numai merge sa pun nimic in el. va rog ajutati-ma ( Funda! )

Răspuns Câştigător
| andy14 a răspuns:

Dai dublu-click si te intreaba sa formatezi dai da (yes) si dupa aia astepti 10 min si gata.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca zice asa, atunci trebuie formatat. My computer dai click dreapta pe d si selectezi formatare.

| InFeRnAL explică:

Multumesc, la amandoi pacat ca nu pot da inca o funda sad, imi pare rau nute! sad