| Robi95 a întrebat:

Sall...
Puteti sa imi recomandati si mie niste telefoane dragute cu camera de 2, 3 mega care sa faca bine pozele? Dar sa nu fie niste preturi uriase asa cat de cat.

4 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Nokia 5500 Sport. este un model de cativa ani dar este destul de bun. scoate poze clare si la rezolutii de 1600x1200. are camera de 2megapixeli. pretul undeva la250-300ron dar merita.

| kta1431k a răspuns:

Xperia x10 mini, ...pret destul de bun

Răspuns utilizator avertizat
| ramonaan a răspuns:

Ia-ti un Sony Ericsson elm...e foarte nu e foarte scomp si are camera de 5...si eu am.imi place mult