| darack150 a întrebat:

am comandat un telefon dela eMAG pe 5 ianuarie 2013
si zice ca imi da o cartela Vodafone. inseamna ca telefonul e codat pe Vodafone?

Răspuns Câştigător
| GaByScream a răspuns:

Nu... daca nu scrie nimic de abonament nu e codat.Doar ca ei lucreaza cu Vodafone.Un fel de sponsori. apropo dai add la p_bug_d sa imi spui si mie daca sunt de incredere ca imi iau si eu curand un telefon de la eiwinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este codat.Dar prinde bine cartela.

| VirusS97 a răspuns:

Cartela este probabil bonus. Daca ai luat de la eMAG nu are cum sa fie codat pe nici o retea! Numai daca iei de la Orange/Vodafone/etc. shop PE ABONAMENT!