| CuloriHD a întrebat:

Sall tpu....am descarcat left4dead si l'am instalat intocmai ca in videoul acesta( http://www.youtube.com/watch?v=eYFEGg5eAxs ) totul merge bine pana cand dau sa joc la singleplayer dupa ce se incarca jocul se face ecrafnul negru si nu mai merge la multiplayer
se face rcranul negru si apare si o erroare....cine rezolva problema ii dau funda+vot

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai daca imi dai scris si ce eroare iti da poate te pot ajuta, asa nu sunt vrajitor sa vad de la mine pana in monitoru tau.