| liceu a întrebat:

am descarcat yahoo messengeru si am dat sa-l instalez dar de cate ori dau "X" la mess trebuie iar sa-l instalez si dureaza... cum sa fac ca sa il instalez si sa ramana detot..pt ca tot trebuie mereu cand intru sa-l instalez si dureaza prea mult pana se incarca. funda

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Buna!hee hee Nu cumva deschizi messenger-ul, dupa ce il inchizi, din install-ul acestuia si nu din shortcut-ul sau?

| Diana230 a răspuns:

Decat sa stai pe messenger mai bine pune mana pe o carte si invata sa scrii corect!

| liceu explică (pentru Diana230):

Nu ti-o cerut nimeni parerea diana 230