| Alkyda a întrebat:

Am iar o problema cu telefonul cand ma suna cineva ii spune ca telefonul este inchis desi eu il am deschis. Ce sa fac? Precizez ca telefonul este Nokia n97 mini.

1 răspuns:
| den14den a răspuns:

Nu stiu daca se aplica neaparat pentru telefonul tau, dar stiu pe cineva care avea problema asta cu LG Cookie si problema era semnalul telefonului. I se intampla sa ramana fara semnal, chiar daca era in casa. L-a trantit o data si a mers laughing dar apoi iar a facut probleme, te sfatuiesc sa-l duci undeva sa-l repare.