| Shinobi589 a întrebat:

Am instalat driverul de sunet pe placa de baza si mi-a ramas cu semnul intrebarii multimedia audio controler, am instalat si aia si am ramas fara sunet. Ajutati-ma va rog, ofer funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa urmatoarele: instaleaza "Ma Config": http://www.ma-config.com/en
Sa ai Adobe Flash Player instalat.
Apasa pe Start detection/Agent installation/Automatic Installation/. Va apare sa download-ezi fisierul MaConfig_Win.exe. Il download-ezi si apoi il instalezi. In acesta perioada nu inchizi pagina de internet. Dupa instalare dai iarasi "Start detection" si te uiti apoi in "My Drivers". Instaleaza ce doresti de acolo si care sunt mai noi. S-ar putea sa mearga.Succes!