| solovey789 a întrebat:

Sall, TPU, am instalat windows 7 pe pc si cand vreau sa il sting dau la start si dau la shut down si cand apas se se stinga imi apare ceva cu update 1 of 121 ce trebuie facut si cand il mai sting imi apare ceva cu force down cam asa ceva si cancel ce trebuie facut va rog sa imi raspundeti la amandoua intrebarile

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Asteapta sa se incarce upateu-l la windows...si cand il pornesti du-te la bara de jos in dreapta langa ceas, volum si net..trebuie sa fie o imagine cu ceva "steag"...iar daca la-i gasit dai pe el "Open Action Center" sris cu albastru, te duci apoi in stinga jos si selecteaza "Windows Update" si ii dai start download.Bafta! Funda!

1 răspuns:
| SlєndєrGirL a răspuns:

Din cate stiu pc-ul nu se ''stinge'' se inchide. nu este un bec rolling on the floor numai tzarani p'aici