| AyLLin a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema cu inchiderea windows 7.cand ii dau shut down imi apare o img neagra cu un scris in care imi cere sa dau force shut down sau cancel. poate ma puteti lamuri care e problema.

Răspuns Câştigător
| EddyEnergyStar a răspuns:

Asa imi apare si mie...ca sa-ti dispara pur si simplu astepti(poate dura ceva timp, minim 1min.).Sau daca nu merge dai force shut down, adica stii tu...inchidere in forta sau daca nu, dai "cancel"si inchizi PC-ul de la unitate.
Succes!

3 răspunsuri:
| AyLLin explică:

Si este cumva periculos pentru computer?

| CristiMC a răspuns:

Asta e de la windows nu e oblicatori sa dai pe ele

| EddyEnergyStar a răspuns:

Poate fi si de la virusi...