| phantom2k a întrebat:

am o intrebare poate ati mai vazut intrebarea asta si la altii deci......cand incerc sa intru pe mt imi da o eroare sorry. your system doest not support 3d graphics...etc si nu stiu cum sa o rezolv am incercat si de la >>start-run-dxdiag dar la display cand dau imi apare driver draw, TAP si driver 3d not available a da am direct x 11 am incercat sa inst pe 9 sau 10 dar tot 11 si as vrea sa stiu daca mai exista vreo alta rezolvare la problema sau cum pot face sa imi apara acolo enable! a da si daca are vrei importanta tot la dxdiag sus in dreapta la DDI Version si Driver Model imi apare unknown dc?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Driverele le ai instalate? Ce placa video ai?

| phantom2k explică (pentru K0sti):

Am rezolvat problema dar iti dau tie funda pentru ca te-ai interesat de intrebarea mea tongue

| K0sti a răspuns (pentru phantom2k):

Mersi, nu alerg dupa funde!happy
Zi-mi cum ai rezolvat.

| phantom2k explică (pentru K0sti):

Scuze ca ti-am raspuns tarziu dar nu prea am mai intrat pe TPU oricum am facut simplu un windows update si dupa aia a mers tongue

| K0sti a răspuns (pentru phantom2k):

Ok, bine ca ai rezolvat. Bafta!