| JackaSS_9250 a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul.
Ieri am vrut sa intru pe messenger, dau sign in stau unpik si imi apare ca un fel de aplicatie dar era tot alb.
Am dezinstalat messenger-ul, am dat Run si nu il deschide deloc degeaba dau open.Care stie cum pot rezolva aceasta problema. Dau Funda! big grin!

Răspuns Câştigător
| nsilviu a răspuns:

Yahoo messenger a inceput de cam 2 saptamani sa tot dea erori de genu, dupa ce dai de mai multe ori Sing In o sa se conecteze pana la urma. Iar daca nu tii mai porneste deloc dezinstaleazal din Add/Remove Programs si apoi instaleaza ultima versiune.

3 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Mess-u nu are nimic! Widows-ul e! Mai incerca poate reusesti. Daca nu reinstalate windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai destula memorie RAM, foloseste versiunea 8 de messenger.
Meantime, asigura-te ca ai calculatorul curat si ca nu esti plin de virusi. Dezinstaleaza messengerul de tot, intra aici: http://AbadBoy.bplaced.com/antiv sa iti iei antivirus si error repairing ( pe care il rulezi) si iti cureti registri. Apoi, descarci java de pe www.java.com si flash player de pe www.adobe.com si iti instalezi messenger-ul dupa ce ai instalezi cele de mai sus si urmezi pasii. Normal ar fi sa mearga.

| Maiutza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic
mie nu imi face fite mess-ul sh nici prietenilor mei
e f posibil sa ai virusi