| xGLIFEx a întrebat:

Salu TPU! am si eu o problema cu messingerul, cand intru imi scriu id-u si passu si apoi cand dau sign in imi apare chestia aia cu don`t not send ce trebuie sa fac ca l-am instalat si dezinstalat de vreo 30 de ori si am descarcat si alta versiune si degeaba spuneti-mi ce sa fac

2 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Incearca poate sa-ti schimbi parola....sau in cel mai rau caz nu poate merge din pricina unitatii

in caz ca ai memoria calculatorului prea plina si asta poate deveni o problema!

| xGLIFEx explică:

Mai am multa memorie la pc vreo 98 de gb din 350 da nu e de la parola