| theo_4129 a întrebat:

Sall .TPU.Am o problema cu placa video Nvidia, nu-mi apare functia 3D. Oare chiar trebuie sa schimb placa video sau sa reinstalez windows sau mai exista o solutie fara sa fiu nevoit sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| DjAbstraktw a răspuns:

Deci ar trebui cel mai bine sa reformatezi conputeru sau iti reinstalezi Nvidia happy cel mai bine ar fi sa iti bagi tot ce ai nevoie in disc D apoi sa reformatezi doar disc C si iti bagi Nvidia si trebuie sa-ti mearga. Vreau doar sa ajut nu cer obligatoriu Funda \o/ (pi)

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Ai instalat driverele?

| DjAbstraktw a răspuns:

Ms de funda. happy