| Merishoor a întrebat:

Sall
Am placa video Nvidia GeForce Fx5200 este pe Agp si vreau sa imi iau maine o placa video Gainward nVidia GeForce GT240 pe Pci Express merge sa mut sau trebuie sa schimb cablu care duce din monitor in placa video
Funda +Vot

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Nu se potriveste o placa video pci-e intr-un slot agp decat daca ai pe placa de baza amundoua, daca nu trebuie sa o schimbi cu totul ca sa treci pe pci-e

| Cristian523 a răspuns:

Trebuie sa schimbi placa de baza

| Cristian523 a răspuns:

Ce esti nervos?laughing))) Eu nu cred ca daca o persoane iti zice ceea ce crezi tu ca nu este corect tu il crezi imediat... daca zic mai multe persoane este alta treaba... o ei cum vrei. Vezi ca am cerut eu funda sau nu stiu ce.nu ma intereseaza/// am vrut doar sa-l ajut