| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu...este Samsung galaxy mini si cad descarc jocuri pentru el (la unele jocuri trebuie sa intorci telefonul ca sa controlezi jocul)si cand vreau sa il intorc nu vrea(de ex:un joc cu masini si cand il intorc nu vrea si o ia la stanga). Mentonez ca la un joc merge! Daca stiti care este problema plizz ziceti-mi si mie... Funda!(Sper ca mati inteles ce am vrut sa zic)

3 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Nu stiu scuza-ma, dar pe aceasta cale pot sa te intreb cu cat ti-ai cumparat telefonul, sunt interesat sa-mi iau si eu!

| Biw a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Ciudat. Daca chestia asta s-a intamplat de la primul joc. Inseamna ca e o problema din fabricatie. Daca s-a defectat de la un timp. Ar fii mai bine sa mergi si vezi ce faci cu el. Daca e in garantie nu are ce sa ti se'ntample ~ ma refer ca nu platesti. Sper ca te'am ajutat (:.

| Andreeatha96 a răspuns:

Probabil asa este facut jocul. stiu ca si mie imi face la fel.