| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema :l
Mi-am reinstalat windows-ul (LastXp2009 Service Pack3) "asta" isi instaleaza singur driverele de care are nevoie, bun! Problema este urmatoarea... intru pe YouTube dau click pe un videoclip, clipul ruleaza 2 sec, pc-ul se blocheaza sta 5 secunde apoi isi da restart :l Am instalat ultima versiune de AbodeFlash si degeaba, softul de la placa video (ATI Radeon HD 2400 PRO) l-am instalat (CD-ul original) si degeaba! Ce sa fac?!?! Help sad FUNDA.

8 răspunsuri:
| Misu1997 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, isi recomand windows 7.
O zi buna!

| Mik3 a răspuns:

Incearca un alt windows, ii bun windows 7 ultimate, merge brici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa imi reinstalez Windos-ul! Trebuie sa existe o alta cale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows*** scuze!

| EmilM a răspuns:

Doar pe youtube? sau in general cand navighezi pe net, in flash? eu zic sa-ti verifici un pic temperatura de pe procesor daca poti, cred ca ai probleme cu racirea procesorului, ar trebui desfacut coolerul de acolo si curatat

| anonim_4396 explică (pentru EmilM):

Doar pe YouTube!

| Misu1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil e de la mozzila, reinstaleaz-o, ia-ti programul everest care contine un program ce masoara temperatura procesorului daca este 70+ grade celsius trebuie sa ii pui niste pasta pe procesor, posibil sa fie si de la hard.