| NeGaTiwE a întrebat:

am o problema la calculator care ma seaca in fiecare ziibig grineci eu aprind calculatorul sta cat sta si odata se stinge si se aude un clik si nu stiu din ce cauza care stiti Multumesc+Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Radu1 a răspuns:

Vezi ce temperatura are computerul, poate este o problema cu coolerul. Si mie imi facea la fel si am schimbat coolerul!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Windows-ul este muci are virusi si nu functioneaza corespunzator. Daca vrei sa remediezi problema da un restart la windows.

| Hirako a răspuns:

E prea mult praf in el, probabil.Deschide-l si sterge-l cu o pana mare sau cu o pensula.Nu-ti face griji, nu se poate intampla nimic cu el.