| whiteviper98 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa instalez Android 2.2 pe i900 omnia. cum fac? eu nu am card in telefon. este vreo metoda sa fac asta fara card? multumesc! Fundabig grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri direct cu acel dispozitiv in internet si singur detecteaza noua versiune de actualizare. Sa fiu mai precis, prima data activezi conexiunea la wifi apoi te duci la setari si cauti (actualizare software) dai si iti spune sa astepti pana gaseste actualizarea, urmezi pasii si gata.

| whiteviper98 explică (pentru mgtow):

Eu am Windows MObile, vreau s abag pe el android.se pare ca nu ai inteles.

| Rony23 a răspuns (pentru whiteviper98):

Aia am vrut sa fac si eu dar la modelul acesta o sa pierzi multe facilitati daca instalezi android, s-ar putea sa nu mai detecteze wifi, bluetooth nici atat, senzorul de rotatie al ecranului se da peste cap, cu toutchscren-ul o sa apesi undeva si o sa selcteze alceva, nu e imposibil sa il faci android insa o sa iti iasa peri albi pana le faci pe toate sa mearga asa cat de cat normal