| Cristi031001 a întrebat:

Am o tableta Wolder miTab Funk si vreau sa imi pun Asphalt 6 dar nu imi merge.Am pus de o groaza de ori atatea fisiere,dar ba imi trebuie google play, ba imi trebuie iar nu stiu ce, si din pacate nici Google Play nu am.Si am vrut sa pun alt sistem(JellyBean, android 4.1.1)dar nu gasesc tutorial. Ajutati-ma.

1 răspuns:
| Komarov a răspuns:

Normal ar trebui sa ai play store dar sunt mai multe solutii de exemplu intra in browswer si scrie download play store.apk si iti da rezultate si instalezi din file manager