| Cristi031001 a întrebat:

Am o tableta Wolder miTab Funk adusa din spania.Problema este ca nu am Google Play pe ea.Are android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.Cand instalez google play se instaleaza dar cand dau sa il pornesc scrie big grinin pacata aplicatia Google Play s-a oprit.Nu pot sa imi pun nimic pe ea.e doar aplicatie Wolder App dar nu pot pune nimic fain de pe ea.

2 răspunsuri:
| str33tgangzta a răspuns:

Schimba sistemul de operare in 4.1.1 Jelly Bean si de data asta foloseste varianta in Engleza sau Romana. Bafta!

| Cristi031001 explică (pentru str33tgangzta):

Ai mess? Vreau sa vorbim