| danu77 a întrebat:

Salut de curand am cumparat o tableta si vreau sa stiu daca imi merge asphalt 8 pe ea. Are android 4.1.1 si procesor de 1, 6ghz n-am instalat firrewall.Multumeschappy:d. Daca mai vreti sa stiti altceva despre tableta sa imi zicetihappy

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O sa ruleze dar sunt sanse sa mai "inghete" cateodata.
2. Ce firewall? Sper ca nu ai de gand sa pui antivirus ca e prosteala pe fata. Antivirus pui pe Windows (windows de pc) si atat!

| danu77 explică (pentru sltlp):

Dar nu-mi apare in amgazin play oare pentru ca n-am instalat firewall?

| AnimatedSignature a răspuns (pentru danu77):

Daca nu apara in magazin inseamna ca nu merge.

| sltlp a răspuns (pentru danu77):

Nu iti apare pentru ca probabil nu e compatibil. Cauta pe internet apk-ul ca altfel nu ai cum.

| danu77 explică (pentru sltlp):

Deci un prieten cu android de 4.0.1 are prima versiune si ii merge oare daca descarc prima versiune imi va merge?

| sltlp a răspuns (pentru danu77):

Incearca. Ti-am zis, depinde...

| Jipa95 a răspuns:

Nu te obosii sa instalezi aspalt 8 pe acea tableta, daca nu indleplinesti urmatoarele cerinte de sitem : Procesor dual-core ARM cortex 1. 5ghz, minimum 1gb ram, si chip video MALI 400 dual core, si un display cat de cat bun pe tableta.
Bft!

| danu77 explică (pentru Jipa95):

Pai am 1gb ram, procesor 1, 6ghz dual core si mali 400 dual core si mi de 10, 1 inchi si android 4.1.1

| Jipa95 a răspuns (pentru danu77):

E numa buna pentru asphalt 8. Si cat despre magazin play, nu iti trebuie nici un firewall, tot de ce ai nevoie este un cont google pentru descarcarea aplicatiilor/jocurilor.

| cosmii10 a răspuns:

Spune-mi tot numele de la Tableta si te rezolvwinking