| Monster97 a întrebat:

am si eu o intrebare am un telef on Samsung gt-c3010 https://www.google.ro/......ps?/search aici il puteti vedea si am downloadat opera mini cand mai are putin sa se incarce imi da o eroare si imi zice opera mini must be closed please restart the aplication si dupa ce intru din nou la fel si de cate ori voi intra va face clafel va rogggg eu multt de tot cum fac sa imi mearga si mie pls pls pls pls pls pls Funda din pacate sunt junior daca eram senior dadeam si voturi

1 răspuns:
| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

S-ar putea sa nu fie o versiune de opera care sa se potriveasca pe telefonul tau.Incearca sa cauti alta versiune de opera