| EdYtZuU12 a întrebat:

am si eu o intrebare cu cat pot vinde un LG t385 stare ffff buna nu zgariat nou nout a fost folosit 1 luna dar am vzt alt telefon si din asta la cat pot sa iau si sa cer pe el?

Răspuns Câştigător
| danyshatAT a răspuns:

In jur de 300, 350 de ron happy

1 răspuns:
| malina1111 a răspuns:

Pai poti cere : 599, 99 lei de obicei un telefon LG atat costa! Dar daca vrei sa il vinzi trebuie sa: pui lucrurile de la telefon foarte ordonat exact cum le-ai gasit cand ai luat telefonul din cutie, daca e murdar putin ecranul curatul cu o batista si stergi toate lucrurile pe care le-ai pus in telefon: melodiile, pozele inregistrarile etc! funda?